ווטסאפ

אירועים פרטיים

Private Events

מתחם האירועים ME, הוא מקום אידיאלי לאירועים בשרון, מיקום המתחם בסמוך לנתיבי התחבורה הראשיים הופך את ההגעה אליו נוחה וקלה מכל איזור בארץ.

ME מכל המקומות בשרון

חלל האירועים הנמצא בלב אזור השרון הירוק והכפרי, מהחלונות המקיפים את המקום ניתן להשקיף לנוף הכפרי ולגגות האדומים של רעננה.

אירוע ב ME בשרון

בין אם מדובר על אירוע פרטי או עסקי, אחד הדברים החשובים ביותר כאשר מחפשים מקום לאירועים בשרון הוא השירות.
אנו מציעים לכם ליווי אישי של הצוות המקצועי שלנו כבר מהשלבים הראשוניים. את האירוע שלכם ילווה מנהל אירוע מטעמנו, על מנת שיוכל לתת מענה מידי לכל שאלה או בקשה ולוודא שהאירוע מתנהל כפי שהוא אמור להתנהל. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לסיור מקדים ולהתרשם בעצמכם ממתחם האירועים ומהצוות שלנו. אם אתם מחפשים מקומות לאירועים בשרון עד 450 איש צרו איתנו קשר.

על ME

ME הוא מקום לאירועים בשרון. מדובר על לופט לאירועים של החל מ-100 מוזמנים והוא נמצא באיזור הבילוי שבחלקה הצפוני של רעננה. הלופט מעוצב בסגנון מודרני ויוקרתי, הכולל קירות מעטרים, פינות ישיבה מעוצבות ונוחות, פריטים עיצוביים ממקומות שונים בעולם ועוד. מהחלונות המקיפים את הלופט ניתן להשקיף אל הנוף הכפרי של יישובי השרון ומהמרפסת המרווחת שלו ניתן להשקיף אל הנוף האורבני של רעננה בעודכם יושבים בפינות הישיבה לצד הצמחייה הטבעית המקיפה אותה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אנא מלאו את טופס - השאירו פרטים ונחזור בהקדם

התדהר 2, רעננה

079-5666667