ווטסאפ

חתונות בוטיק

חתונת בוטיק ב ME

בחלקה הצפוני של רעננה, בלב איזור העסקים של העיר, נמצא מתחם  חתונות חדש בשם me והוא האולם המושלם לעריכת חתונת בוטיק של החל מ-100 איש. באולם חלונות המשקיפים אל הנוף הכפרי של רעננה ושל יישובי הסביבה ומהמרפסת הצמודה והמרווחת שלו ניתן לצפות אל חלקה הדרומי של העיר וליהנות מהצמחייה וריח ההדרים המקיפים אותה. הלופט עוצב על ידי טובי המעצבים ויש בו ריהוט בסגנון יוקרתי כדוגמת שולחנות הגשה ייחודיים, פינות ישיבה שונות לבחירת האורחים ועוד. כמו כן, גם עיטורי הקיר ואף המרצפות נותנים ביחד את תחושת היוקרה שתהפוך את החתונה לאירוע בוטיק כפי שרציתם.

התפריט, שהורכב בידי שף הבית שלנו, כולל בתוכו מגוון רחב של מנות, המורכבות מחומרי גלם טבעיים ואיכותיים בגישת farm to table ליצירת הטעם המושלם ומוגשות באופן מעורר תיאבון על ידי הצוות שלנו שנבחר בקפידה. במהלך החתונה תוכלו ליהנות גם ממערכת מולטימדיה מתקדמת, הכוללת מערכת הגברה ותאורה מהמתקדמות שיש כיום ובמידה ותרצו להקרין מצגת או קליפ אישיים, תוכלו לעשות זאת על גבי המסכים הפזורים באולם, לצפייה נעימה ונוחה מכל מקום בו.

כדי ליצור חתונת בוטיק חשובה תחושת האינטימיות, אך חשובה גם הייחודיות שלה. אנו מאמינים בייחודיות של אירועי חתונה ובצורך של כל זוג לבטא את הייחודיות שלו ולכן נשמח ללוות אתכם בתהליך תכנון החתונה ולייעץ לכם מתוך מקצועיות וניסיון רב. גם את החתונה עצמה ילווה מנהל אירוע מטעמנו, אשר יוכל לוודא עבורכם שהכל מתנהל כשורה ולתת מענה לכל צורך שעולה באופן מידי. אנו מזמינים אתכם לתאם עמנו סיור מקדים ולהתרשם מהאווירה של me ומהצוות המקצועי וכמובן, לשאול את כל השאלות ולקבל את הפרטים המלאים.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אנא מלאו את טופס - השאירו פרטים ונחזור בהקדם

התדהר 2, רעננה

079-5666667