ווטסאפ

גן אירועים באיזור השרון

חפשים גן אירועים באזור השרון? בואו אלינו ל ME

למה ME?

היות שמאוד קשה למצוא גן אירועים באזור השרון, אנו מציעים למי שמחפש אחד את הדבר הקרוב ביותר: לופט לאירועים מכל הסוגים של 100-400 איש. הלופט נמצא באיזור הבילוי והעסקים שבצפון רעננה ומחלונותיו נשקף הנוף הכפרי של השטחים החקלאיים והבתים הקטנים של יישובי השרון. המרפסת של המתחם, בה יש פינות ישיבה רבות וצמחייה עשירה עם ניחוח הדרים מרענן, משקיפה אל חלקה הדרומי והאורבני של העיר. אם אתם מחפשים גן אירועים מומלץ בשרון, בואו להתרשם מהאולם שלנו – ME.

 

האווירה בכללותה

אחד הדברים החשובים ביותר למי שמחפש גן אירועים באזור השרון הוא האווירה לאירוע המתוכנן. אווירה זו מורכבת מחלקים שונים כשאחד מהם הוא העיצוב של המקום. פרמטר נוסף הוא מה שמוצע למשתתפי האירוע ובמרכז נמצא האוכל. היות שכך, אנו מציעים לכם תפריט מגוון שמנותיו מורכבות מחומרי גלם טריים ואיכותיים. בנוסף, אנו מציעים לכם ליהנות מקדמת הטכנולוגיה באמצעות מערכת המולטימדיה שלנו. מערכת זו תאפשר לכם ליהנות ממוסיקה ותאורה באיכות גבוהה במיוחד ובמידה ותרצו להקרין מצגת, תוכלו לעשות זאת על גבי המסכים שברחבי הלופט ובכך תאפשרו למשתתפי האירוע שלכם צפייה נוחה מכל מקום במתחם. רוב האנשים מחפשים גני אירועים יוקרתיים לחתונה, ME אשר נמצא באיזור השרון מציע גן אירועים יוקרתי עם אירועים מוצלחים.

 

שירות לפני הכל

לצד האווירה והאביזרים, חשוב לנו להציע לכם שירות אישי ומלא. היו שכך, אנו מציעים לכם ליווי צמוד של הצוות המקצועי שלנו כבר מתחילת הדרך ועד לתום האירוע עם סבלנות רבה ומקצועיות רבת ניסיון בהפקה של אירועים מכל הסוגים. למעשה, את כל האירוע שלכם ילווה מנהל אירוע מטעמנו, שיוכל לתת מענה בזמן אמת לכל בקשה שתעלה מהשטח. נשמח באם תתאמו אתנו סיור מקדים בלופט, במהלכו תוכלו להתרשם ממנו ומאתנו בעצמכם.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אנא מלאו את טופס - השאירו פרטים ונחזור בהקדם

התדהר 2, רעננה

079-5666667