ווטסאפ

חתונה קטנה עד 150 איש

חתונה קטנה עד 150 איש ב ME

עריכת חתונה קטנה עד 150 איש דורשת מציאת מקום מתאים. מקום, שיהיה מרווח ונעים מצד אחד וייתן תחושה אינטימית מן הצד השני ME. הוא לופט לחתונות, הנמצא באיזור הבילוי והעסקים שבחלקה הצפוני של העיר רעננה. המתחם  מתאים לעריכת חתונות קטנות החל מ-100 מוזמנים והעיצוב המיוחד שלו מייצר הן תחושה אינטימית והן שמחה, צעירה ותוססת. זאת, בזכות עיטורי הקיר הפזורים בו, החלונות המקיפים אותו ומשקיפים אל חלקי העיר השונים, פריטי האמנות הייחודיים שיובאו במיוחד ממדינות שונות, המרפסת הצמודה והמרווחת שלו, פינות הישיבה המעוצבות הפזורות בכל חלקיו ואף עיצוב השולחנות, שהושקעה בו מחשבה רבה.

התפריט הכשר והעשיר שאנו מציעים לכם הורכב באופן מיוחד על ידי השף שלנו והמנות המוגשות במהלך האירוע, מוגשות באופן מעורר תיאבון ומורכבות מחומרי גלם טריים ואיכותיים ליצירת הטעם המושלם. לצד החוויה הקולינרית שרנו מציעים לכם, תוכלו ליהנות גם ממערכת המולטימדיה שלנו, הכוללת מערכת הגברה ותאורה מהמתקדמות ביותר שיש כיום כדי להעצים את חווית מסיבת הריקודים. המקרנים, הפזורים ברחבי החלל מאפשרים צפייה נוחה במצגות שלכם מכל מקום באולם.

התהליך של הפקת חתונה קטנה עד 150 איש הינו תהליך מורכב ואנו מציעים לכם ליווי אישי של הצוות המקצועי ומסור שלנו, שיוכל לתרום מניסיונו רב השנים בתכנון חתונות קטנות עד לפרטים הקטנים ביותר. כמו כן, תקבלו גם ליווי של מנהל אירוע, אשר יהיה נוכח לאורך כל החתונה וידאג לכל צורך שיעלה במהלכה וייתן מענה מידי לכל שאלה או בקשה. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם בעצמכם מהאולם  ומהצוות שלנו בסיור מקדים ומתואם מראש, במהלכו תוכלו לשאול את כל השאלות ולקבל את הפרטים המלאים לקראת האירוע המיוחד שלכם.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

אנא מלאו את טופס - השאירו פרטים ונחזור בהקדם

התדהר 2, רעננה

079-5666667